Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES Leveraxe 1

Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES Leveraxe 1
Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES Leveraxe 1 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES Leveraxe 1 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES Leveraxe 1 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES Leveraxe 1 Suomiškas svertinis kirvis VIPUKIRVES Leveraxe 1

Užklausa dėl šios prekės


Kapoti malkas su tradiciniu kirviu yra labai sunkus ir pavojingas darbas, nes visada yra tikimybė pataikyti sau kirviu į koją. Todėl svertinio kirvio VIPUKIRVES™ Leveraxe kūrėjams kilo mintis sukurti tobulesnį kirvį, kuris palengvintų kapojimą ir būtų išvengta pavojaus įsikirsti sau į koją. 

Naujoviško kirvio kūrimas ir testavimas užtruko keletą metų. Buvo atlikti bandymai panaudojant visus malkų kapojimo būdus, galimus tuo metu, kol gimė naujo kirvio idėja. Tradicinis kirvis yra pleišto formos, kad būtų galima padalinti medieną į 2 dalis, tačiau ar jis gali būti patobulintas panaudojant sverto principą? Įgyvendinus šią idėją buvo sukurtas naujas svertinis kirvis VIPUKIRVES™ Leveraxe.

Pirmieji Heikki VIPUKIRVES™ Leveraxe kirviai buvo pagaminti daugiau, kaip prieš 10 metų. Visi panašūs gaminiai įprastai yra liejami, tačiau VIPUKIRVES™ Leveraxe kirviai yra gaminami rankiniu būdu nuo pat pradžios iki pabaigos ir jų gamybos procesas yra gana sudėtingas bei ilgas. Gaminys yra vienodai grūdintas siekiant išgauti tinkamą kietumą. Kirvis yra gaminamas iš geriausių medžiagų, užtikrinančių jo ilgaamžiškumą.

Kirvio rankena yra gaminama iš specialiai atrinkto suomiško beržo. Jis sugeria vibracijas ir slopina poveikį į rankas. Suomiškas beržas - tai natūralus medis, kuris išlieka šiltas ir šaltuoju metu laiku. Tai tradicinė suomiškų kirvių ir įrankių rankenų medžiaga. Be to kirvio kotas yra apdorojamas vašku, kad būtų prailgintas jo ilgaamžiškumas.

Taigi suomiški kirviai VIPUKIRVES Leveraxe - tai puikus tradicijų ir technologijų derinys. Kirviui (be koto) yra suteikiama 10 metų garantija. Tai gamintojo garantija ir kol kas per visą VIPUKIRVES Leveraxe istoriją nei vienas gaminys nebuvo sugadintas dėl gamybos defekto. Garantija netaikoma, jei kirvis sugadinamas dėl prastos priežiūros ir aplaidaus ar netinkamo naudojimo. 

VIPUKIRVES™ Leveraxe kirviai - tai patentuotas gaminys, kuris 2005 metais gavo InnoFinland garbės apdovanojimą.
  

VIPUKIRVES™ Leveraxe privalumai:
 
 • efektyvesnis nei tradicinis kirvis;
 • su VIPUKIRVES™ Leveraxe galima kapoti dideles ir sunkias kalades;
 • nereikia daug energijos;
 • smagiausias būdas kapoti malkas;
 • VIPUKIRVES™ Leveraxe yra saugus naudoti;
 • neįstringa kaladėje;
 • išradingas dizainas ir medžiagos;
 • lengvesnis kapojimas su VIPUKIRVES™ Leveraxe;
 • VIPUKIRVES™ Leveraxe ašmenys negali nusmukti nuo rankenos;
 • su VIPUKIRVES™ Leveraxe galima kapoti net ant akmenų ar betono.
 
 
Prekinis ženklas VIPUKIRVES
Modelis Leveraxe 1
Svoris 3 kg
Koto ilgis 91 cm
Kotas Medinis, beržas
Kirvio dėklas Ilgaamžė aukštos kokybės oda
Pakuotės matmenys 92,5 x 23 x 14,6 cm
Gamybos defektų garantija kirviui (be koto) 10 metų

VIPUKIRVES™ LEVERAXE NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

1. Rankena paimama plačiai, su viena iš rankų turi būti suimamas rankenos galas.2. Pakelkite kirvį.3. Pakelkite kirvį aukščiau ir paslinkite viršutinę ranką link apatinės.4. Esant kirviui vertikalioje padėtyje, galite pradėti kirtį.5. Pradėkite kirtį link kaladės.6. Kirčio tikslas, kad ašmenys kirstų per 4 - 8 cm nuo kairiojo kaladės krašto. 7. Nekirskite per toli, t.y. pro šalį.7. Nespauskite rankenos per stipriai, kai ašmenys pasiekia kaladę. Rankenai turi būti leidžiama pasisukti rankose.9. Po kirčio rankena vėl turi būti plačiai suimama.10. Lengvais smūgiais, plačiai suėmus rankeną, suskaldykite atskeltus medienos gabalus į mažesnes pliauskas, leidžiant rankenai pasisukti jūsų rankose.11. Pradėkite nuo arčiausiai esančios atskeltos medienos pliauskos ir kapokite tolyn.

 
Kapojimas su VIPUKIRVES™ Leveraxe kirviu:Šakotų kaladžių kapojimo video:Dar viena šakotų kaladžių kapojimo video:


 
 

Darbo su VIPUKIRVES™ Leveraxe saugos instrukcijos:
 • Visada svertinį kirvį VIPUKIRVES™ Leveraxe laikykite abiejomis rankomis, kai skaldote malkas.
 • Svertinio kirvio VIPUKIRVES™ Leveraxe paskirtis skaldyti malkas. Nenaudokite VIPUKIRVES™ Leveraxe jokiu kitu tikslu, t.y. ne pagal paskirtį.
 • Draudžiama kalti su kietais įrankiais į VIPUKIRVES™ Leveraxe galinę dalį.
 • Dėka smūgio ir postūmio, kurį sukelia VIPUKIRVES™ Leveraxe, atskelta pliauska gali turėti didelį pradinį greitį. Atskelta medienos pliauska (malka) judą į kairę nuo kirvio. 
 • VIPUKIRVES™ Leveraxe ašmenys paprastai sustoja kaladės paviršiuje po jos perskėlimo, kur ir baigiasi jos kinetinė energija. Praktiškai neįmanoma, kad kapotojas galėtų sužeisti kapojimo metu, kol kirvis laikomas abiejomis rankomis. 
 • Papildomai padidinti kapojimo komfortą su VIPUKIRVES™ Leveraxe galima mūvint darbines piršines su paminkštinimu viduje. Darbų saugos taisyklės taip pat rekomenduoja užsidėti ir apsauginius akinius. 
 • Draudžiama naudotis VIPUKIRVES™ Leveraxe pavartojus alkoholio, psichiką slopinančių vaistų arba jei jaučiatės pavargęs.
 • Vaikams neturėtų būti leidžiama naudotis VIPUKIRVES™ Leveraxe!
 • SVARBU! Visada įsitikinkite, kad aplink darbo vietą nėra žmonių ir gyvulių, kurie gali būti sužeisti. Taip pat įsitikinkite, kad šalia esantys objektai negalėtų sugadinti VIPUKIRVES™ Leveraxe ar atskeltos nuo kaldės medienos dalies.
 

Suomiškus svertinius kirvius VIPUKIRVES™ Leveraxe galite įsigyti: