Su VIPUKIRVES™ Leveraxe galima kapoti dideles ir sunkias kalades

VIPUKIRVES™ Leveraxe yra greitas ir efektyvus būdas kapoti malkas.

Pliauskos įprastai yra atskeliamos per pirmąjį kirtį. Kirvis neįstringa kaladėje. Nereikia švaistyti laiko užkeliant perskeltą kaladę ant kapojimo atramos, nes kirvis prilaiko kaladę kitam kirčiui. 

Naudojant kapojimo atramą su padanga, galima pasiekti iki 100 smūgių per minutę kirčių dažnį. Tai prilygsta kaladės sukapojimui su 10 smūgių per 6 sekundes. Žinoma, norint dirbti tokiu greičiu, reikia įgyti tam tikros darbo praktikos su  VIPUKIRVES™ Leveraxe kirviu.

Su VIPUKIRVES™ Leveraxe taip pat galima kapoti dideles ir sunkias kalades.

Jums nebereikia stengtis padalinti kaladę į dvi dalis per pirmuosius smūgius į jos centrą. Su VIPUKIRVES™ Leveraxe galite pradėti nuo krašto ir lengvai kapoti pliauskas nuo šonų, einant aplinkui, link šerdies. Dėl šos įpatybės su VIPUKIRVES™ Leveraxe galima sukapoti bet kokio dydžio kaladę.

Darbas su VIPUKIRVES™ Leveraxe yra spartesnis nei su hidrauline malkų skaldykle.

Elektrines hidraulines malkų skaldykles labai patogu naudoti. Tereikia tik įdėti kaladę, paspausti mygtuką ir skaldyklė viskuo pasirūpins. Nepaisant šios akivaizdžios naudos, jos nėra be trūkumų. Skaldyklės gali būti naudojamos tik tada, jei turite galimybę prisijungti prie elektros tinklo. Be to, dažnai pajungimui naudojami ilgi elektros laidai, būtina nuotėkio srovės relė grandinei pertraukti.

Dėl reikalavimų, esant dideliam slėgiui, ir taip pat dėl saugumo reikalavimų, jos lėtai veikia, nes didžiąją laiko dalį sunaudoja stūmoklio judėjimas. Be to, hidrauliniai mechanizmai negali būti naudojami šaltoje temperatūroje (rekomenduojama darbinė aplinkos temperatūra virš 5 laipsnių Celsijaus). Be to, toks malkų kapojimas nesuteikia kapojimo džiaugsmo. 
 
Su VIPUKIRVES™ Leveraxe galima kapoti dideles ir sunkias kalades