VIPUKIRVES™ Leveraxe yra saugus naudoti

Saugumas buvo vienas iš pagrindinių principų projektuojant VIPUKIRVES™ Leveraxe. Todėl juo lengvai ir saugiai gali naudotis netgi moterys ir vaikai, kuriems su tradiciniu kirviu būtų sunku ir pavojinga.

Su VIPUKIRVES™ Leveraxe neįmanoma perkirsti per kaladę, nes jis visada sustoja kaladės viršuje. VIPUKIRVES™ Leveraxe taip pat niekada neatšoka, kaip tai gali atsitikti su tradiciniais kirviais. Kirvio kinetinė energija pakeičiama į sukamąjį judesį ir jis yra daug lengviau valdomas. Net ir tuo atveju, jei jau nepataikysite į kaladę, tai šoninis sparnas su užkarpa sustabdys kirvio judėjimą žemyn, užsikabindamas už kaladės. Aišku, kad tai nepadės, jei bus visiškai prašauta pro šalį, bet tai atsitinka labai retai. 

VIPUKIRVES™ Leveraxe rankenos ilgis siekia 90 cm ir ji yra ilgesnė nei tradicinių kirvių. Tai suteikia daugiau kinetinės energijos, bet taip pat yra ir svarbus apsaugos elementas. Nes jei su kirviu nepataikoma į kaladę, tai su juo pataikysite į žemę priešais save, o ne į savo kojas.
 
VIPUKIRVES™ Leveraxe yra saugus naudoti VIPUKIRVES™ Leveraxe yra saugus naudoti