Išradingas dizainas ir medžiagos

Kirvio ašmenys

VIPUKIRVES™ Leveraxe veikimo principas teoriškai gana paprastas, tačiau iš tikrųjų reikėjo ilgo kruopštaus projektavimo, testavimo ir tobulinimo, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas rezultatas. Pagrindiniai dizaino aspektai yra ekscentrinė forma su sunkio tašku, esančiu šalia kirtimo linijos, ašmenų praplatėjimas ir svirtis bei šoninis sparnas. Pagaminti tokios įmantrios formos gaminį tradiciniais būdais neįmanoma, todėl kirvis turi būti labai tiksliai išlietas.

Kirvio ašmenys yra vienodai grūdinti, išlaikant tinkamą kietumą. Nei vienas gaminys per visą VIPUKIRVES™ Leveraxe istoriją nebuvo įskilęs. Todėl mes džiaugiamės galėdami suteikti kirvio ašmenims 10 metų gamybos defektų garantiją.

Rankenos apsauga

Apsauginės rankenos movos paskirtis apsaugoti rankeną, jei būtų nepataikoma į kaladę. Aukšto patvarumo plastikinė apsauginė mova gali atlaikyti smūgius ir prie minus 50 laipsnių Celsijaus temperatūros.

Odinis dėklas

Kirvio ašmenų krašto dėklas pagamintas iš ilgaamžės aukštos kokybės odos. Jo paskirtis apsaugoti tiek kirvio ašmenis, tiek žmones, tiek daiktus ir medžiagas transportavimo bei sandėliavimo metu.

Rankena

Kirvio rankena yra gaminama iš Suomijos beržo. Ji puikiai sugeria vibracijas ir slopina smūgio poveikį į rankas. Natūralus medis visada yra šiltas rankoms net ir šaltuoju metų laiku. Be to, tai tradicinė medžiaga, kuri naudojama Suomijoje kirvių ir įrankių rankenoms gaminti. 
 
Išradingas dizainas ir medžiagos